Referencje

referencje przekazane przez naszych klientów

Firma budowlana Pana Bogdana Fajkisa, która pracowała nad budową naszego domu bardzo rzetelnie, kompleksowo z ogromną dokładnością i starannością wykonywała swoją pracę . Panowie bardzo konkretni i pracowici, każdy z nich posiada dużą wiedzę i dokładnie wie co ma robić dzięki temu dom rósł w oczach do niczego nie można się przyczepić na placu budowy zawsze panował porządek w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości Pan Bogdan jak również każdy z członków załogi był do naszej dyspozycji . W 100% można na nich polegać . Ogromnie doświadczenie jakie cechuje ekipę Pana Bogdana pozwoliło nam na całkowity spokój podczas trwania robót. Jednym słowem pełen PROFESJONALIZM.


Marcin i Martyna Kraus
Referencje p. Kraus pdf

Firma AKCES BK Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Zielonej 11 potwierdza, że w latach 2009 - 2011 Firma Handlowo Usługowa Bogdan Fajkis z siedzibą 43-518 Ligota, ul. Pod Lasem 42d świadczyła dla nas usługi w zakresie robót budowlano-remontowych. Firma dała się poznać jako solidna, dobrze zorganizowana i przede wszystkim wykazująca się dobrą jakością wykonanych prac. Prace były wykonywane terminowo zgodnie z zapisami umownymi i ze sztuką budowlaną. Wykonywane prace odpowiadały naszym oczekiwaniom.


Brunon Kieloch, prezes AKCES BK Sp. z o.o.
Referencje AKCES Sp. z .o.o. pdf

Z usług firmy Pana Bogdana Fajkisa osobiście korzystałem kilka razy. Natomiast wielokrotnie współpracowałem z nim przy realizacji różnych projektów dla wspólnych klientów. Zawsze mogłem liczyć na jego wiedzę i doświadczenie. Widziałem też jak zawsze dążył do rozwiązania problemów przekładających się na zadowolenie klienta. Nigdy również nie spotkałem się z złą opinią wypowiedzianą na temat firmy Pana Bogdana. Mogę śmiało polecić !


Dawid Borgieł, Hydro Instal
Referencje Hydro Instal Dawid Borgieł pdf

Moja firma zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz przestrzeni prywatnych oraz użyteczności publicznej. Wielokrotnym wykonawcą w realizacji moich projektów była firma Pana Bogdana Fajkisa. Mogę śmiało polecić tą firmę, ponieważ nasza współpraca przebiegała bez zarzutów a od klientów słyszałam tylko pozytywne opinie. Na etapie prac budowlanych wielokrotnie mogliśmy już omawiać szczegóły wykończenia wnętrz i co za tym idzie, dostosować mury i inne elementy do projektów aranżacji tak aby klienci nie musieli dokonywać niepotrzebnych przeróbek podczas prac wykończeniowych. Polecam tą solidną firmę.


Katarzyna Zachariasz-Rybak, K2 Studio
Referencje K2 Studio pdf

Korzystaliśmy z usług firmy FHU Bogdan Fajkis budując dom i z czystym sumieniem możemy ją polecić. Kompleksowa obsługa w zakresie budowy oraz wykończenia budynku (kafelkowanie, biały montaż, gipsowanie i malowanie). Wszystko wykonane profesjonalnie i niedrogo. Mieszkamy już dwa lata i nie mamy najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz indywidualne, cierpliwe podejscie do Klienta to zdecydowanie olbrzymia zaleta tej firmy.


Tomasz Domżoł

Kilkakrotnie miałam przyjemność pracować z Panem Bogdanem. Cechujące go sumienność, zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności efekt końcowy wykonanej pracy był zachwycający. Można Mu zaufać.


Wiola Distel

Jestem posiadaczem prywatnego domu, do jego remontu zatrudniłem Pana Bogdana Fajkisa. Pan Bogdan jest rzetelnym i uczciwym fachowcem, prace przez niego wykonane nie wymagały jakichkolwiek poprawek. Wszystko zostało starannie wykonane uwzględniając najmniejsze szczegóły. Remont odbył się sprawnie i szybko w dotrzymanych wcześniej terminach oraz na takich samych warunkach jakie zostały ustalone. Jestem zadowolony z jego usług, jest to człowiek godny polecenia, uczciwy i rzetelny.


Mirosław i Bożena

Od kilku lat jestem szczęśliwym mieszkańcem nowego domku. Dużo prac wykonywała dla mnie firma pana Bogdana Fajkisa. Zgrana, fajna brygada, szczególnie szef. Otwarty na innowacje o wielkiej kulturze osobistej. Pierwszy raz miałem firmę gdzie cena wynegocjowana była taka sama jak końcowa. Zostawili po sobie porządek, terminy były ok, czułem życzliwość tych ludzi. Polecam !!!


Tadeusz, Chybie
Referencje p.Tadeusz, Chybie pdf

Firma Usługi Ogólnobudowlane Bogdan Fajkis wykonała dla nas dom w technice murowanej tradycyjnej, od stanu zerowego do stanu surowego zamkniętego. Wszelkie prace na budowie były prowadzone zgodnie z sztuką budowlaną. Porządek panujący na miejscu budowy imponował nam przy każdej wizycie. Pan Bogdan dał nam się poznać jako człowiek otwarty na nasze pomysły i chętnie dzielący się swoją wiedzą. Była to nasza pierwsza budowa domu i szczególnie ważna była dla nas pomoc merytoryczna jaką zapewnił nam Pan Bogdan. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Usługi Ogólnobudowlane Bogdan Fajkis i gorąco polecamy ją wszystkim tym którzy myślą o budowie lub wykończeniu własnego domu.


Agnieszka i Tomek

© 2017 FirmaFajkis.pl - wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt W3layouts